Wybielanie zębów sposobem na piękny uśmiech

cze 22, 2017 | Aktualności

Piękny  i biały uśmiech to marzenie jednej osoby. Niestety, przebarwienia na zębach lub żółte zęby to problem, który dotyczy wielu Polaków i Polek. Na szczęście, stomatologia estetyczna pomaga w walce z tymi niedoskonałościami. Rozwiązaniem problemu jest wybielanie zębów, które oferujemy w naszych gabinetach w Tarnowskich Górach i Bytomiu. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, kto może wybielić sobie zęby oraz czym jest metoda Beyond.

Czy wybielanie zębów jest dla wszystkich?

Wybielanie zębów jest niezwykle bezpiecznym zabiegiem oraz skutecznym sposobem osiągnięcia pięknego i białego uśmiechu. Mimo tego istnieją pewne ograniczenia. Kobiety w ciąży oraz karmiące matki, a także dzieci poniżej 16 roku i osoby, które mają alergię na nadtlenki i żywice nie powinny wybielać zębów.

W Blue Klinik przykładamy ogromną uwagę do tego, by wybielanie zębów było przeprowadzane jedynie bezpiecznymi metodami. Sposoby, z których korzystamy są nieszkodliwe dla Twojego szkliwa zębów, a efekty utrzymują się przez długi czas.

W naszej ofercie posiadamy preparaty Opalescence Extra Boost i Beyond, które stosujemy w gabinetach, a także produkty Opalescence, które przeznaczone są na domowy użytek.

Metoda Beyond – prosty zabieg, długotrwałe efekty

BK-porownanie-220617

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów wybielania zębów jest metoda Beyond. Na czym ona polega? Jest to bardzo prosty i bezpieczny zabieg, podczas którego dentysta z Bytomia naświetla specjalistyczną lampą żel wybielający, który jest nakładany trzy razy na zęby. Lampa Beyond, która jest używana podczas zabiegu, emituje niebieskie i zimne światło. Jest ono całkowicie bezpieczne, nie podrażnia nerwów, a środek wybielający, jaki nakładany jest na zęby, nie uszkadza zębów ani szkliwa. Efekty wybielania zębów metodą Beyond utrzymują się 2-3 lata.

Metoda Beyond to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się uciążliwych przebarwień z kawy, herbaty albo papierosów.

Dlaczego warto postawić na Metodę Beyond?

  • Zabieg jest prosty i bezpieczny
  • Nie trzeba długo czekać na rezultaty
  • Efekty utrzymują się przez długi czas
  • Zabieg nie podrażnia zębów ani nie uszkadza szkliwa

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This