O Nas

Stomatologia, Ortodoncja, oraz Medycyna estetyczna

O naszym gabinecie

Dentysta, implanty zębowe, ortodonta i medycyna estetyczna w jednej klinice?

Tak! Dzięki stosowanym metodom nowoczesnej profilaktyki i leczenia, marzenie o pięknym wyglądzie jest o wiele łatwiejsze do zrealizowania. W Blue Klinik każdy stomatolog jest profesjonalistą.

Lekarze dentyści podzieleni są dziedzinami, w których czują się najlepiej przez co gwarantują Państwu najwyższą jakość leczenia.

W dążeniu do zapewnienia naszym pacjentom efektów zgodnych z ich oczekiwaniami, wszystkie zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz bezpieczne i atestowane materiały.

W Blue Klinik sprostamy oczekiwaniom każdego pacjenta.

Gabinet BLUE KLINIK w Bytomiu proponuje Państwu wysoko specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, terapii laserowej, dermo kosmetyki, a także stomatologii, implantologii oraz ortodoncji.

W naszym gabinecie odnajdą Państwo przyjemną atmosferę, dyskrecję, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz profesjonalne porady lekarskie. Gwarantujemy promocyjne ceny zabiegów, a także dogodne terminy wizyt

Poznaj Joannę Michalik – Podworską

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. W 2004 roku założyłam własną praktykę lekarską Blue Klinik w Bytomiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych zjazdach i konferencjach w kraju i za granicą, dzięki czemu mam okazje teoretycznie i praktycznie poznawać najnowsze metody leczenia w dziedzinie implantologii , stomatologii estetycznej i ortodoncji. Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuję wszelkie problemy naszych pacjentów związane z estetyczną stroną uzębienia i twarzy.
Od 2005 roku zajmuje się medycyna przeciwstarzeniową wprowadzając nowoczesne metody niwelujące objawy niedoskonałości i starzenia skory. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy i ciała.
Od prawie 19 lat dbam o to, by nasi pacjenci byli pod jak najlepszą wielospecjalistyczną opieka.

Najnowsze techniki

W BlueKlinik kożystamy z najnowszych technik zarówno w dziedzinie stomatologi, ortodoncji jak i w medycynie estetycznej.

Innowacyjne technologie

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu wiodących producentów. Współpracujemy z najlepszymi.

Certyfikowani specjaliści

Zarówno nasi lekarze jak i personel medyczny cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Szkolimy się u najlepszych i sami również organizujemy szkolenia.

Obsługa dentystyczna dla całej rodziny

Każdy Pacjent to inna historia. Wierzymy w indywidualne podejście.

N

Stomatologia dla dorosłych

N

Stomatologia dla dzieci

N

Ortodoncja

Na nasze usługi udzielamy gwarancji

Łączymy najnowocześniejsze technologie z pełnym profesjonalizmem naszej kadry. Jesteśmy świadomi naszych umiejętności, dlatego abyście Państwo mogli poczuć komfort i pewność udzielamy gwarancji na wykonywane prace.

Stomatologia

Ortodoncja

Medycyna estetyczna

Kroplówki witaminowe

Nasi specjaliści

Nasza kadra to nie tylko lekarze, ale i dobrze dobrany personel medyczny oraz pomocniczy, który zaopiekuje się Tobą od momentu przestąpienia progu kliniki aż po jej opuszczenie. Dbamy o to, aby atmosfera panująca w naszej klinice sprawiła, że z przyjemnością  będziesz decydował się na kolejne zabiegi dla poprawy zdrowia i urody.

Joanna Michalik - Podworska

Stomatologia, ortodoncja i medycyna estetyczna

Dr. Olga

Olga Tomasik

lekarz dentysta

Paweł Stadnicki

lekarz dentysta

Aleksandra Zielinska-Kawka

lekarz dentysta

dr.Izabela

Izabela Biedka-Grochowina

lekarz dentysta

Mariola Chudy

asystentka stomatologiczna

Agnieszka Marciniak

asystentka stomatologiczna

Karolina Kieliszek

Higienistka

Jesteś w dobrych rękach

Nie spoczywamy na laurach

Jesteśmy zespołem lekarzy specjalistów, dla których medycyna jest nie tylko nauką i zawodem, ale przede wszystkim pasją. Łączy nas szacunek do Pacjenta – Człowieka oraz duże doświadczenie i chęć ciągłego rozwoju.

Staramy się, by nasze działania wywierały pozytywny wpływ na Wasze życie, wzmacniały samoocenę i wiarę w siebie oraz poczucie własnej wartości. Temu powinny służyć takie dziedziny medycyny, jak medycyna estetyczna, ortodoncja i stomtologia. Naszą codzienną pracą udowadniamy, że to, co wymarzone jest możliwe! Zadaniem naszych lekarzy jest wspieranie Pacjenta, niesienie mu pomocy, jak również poprawa jego wyglądu i tym samym samopoczucia.

Aby spełniać wszystkie wyżej wymienione misje cały czas rozwijamy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje – Szkolimy się i szkolimy też innych.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

BlueKlinik

Pin It on Pinterest

Share This