Z miłości do piękna i uśmiechu

Stomatologia, Ortodoncja oraz Medycyna estetyczna

Zadzwoń do Nas

+48 792 079 900

Nasza lokalizacja

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Napisz Email

Witamy na stronie BlueKlinik

Gabinet BLUE KLINIK w Bytomiu proponuje Państwu wysoko specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, terapii laserowej, dermo kosmetyki, a także stomatologii, implantologii oraz ortodoncji.

W naszym gabinecie odnajdą Państwo przyjemną atmosferę, dyskrecję, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz profesjonalne porady lekarskie. Gwarantujemy promocyjne ceny zabiegów, a także dogodne terminy wizyt.

Stomatologia

Implanty

Odbudowa

Kosmetyka

Wybielanie

Ortodoncja

O Stomatologii

Zapraszamy do naszego stomatologicznego świata gdzie króluje doświadczenie, profesjonalizm, najnowszy sprzęt oraz domowa atmosfera! RTG, mikroskop, znieczulenie komputerowe Wand, leczenie pod narkozą, najwyższej jakości narzędzia oraz materiały to wszystko sprawia że zapewniamy opiekę o najwyższym standardzie! Nasi specjaliści od protetyki, endodoncji, chirurgii oraz stomatologii dziecięcej zadbają o Wasz zdrowy i piękny uśmiech. 

O Ortodoncji

Wady zgryzu to nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna. W Blue Klinik mamy szeroki wachlarz leczenia ortodontycznego. Aparaty stałe, ruchome, kosmetyczne, Invisalign, trainery, system MFS. Jednak chcemy podkreślić, że bardzo ważna jest pierwsza wizyta czyli diagnoza problemu. Zdobyta wiedza i doświadczenia pozwalają nam na indywidualne dobranie odpowiedniego sposobu leczenia i uzyskanie spektakularnych efektów.

Medycyna estetyczna

W Blue Klinik oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z medycyny estetycznej. Nasza praca to nasza pasja dlatego stawiamy na naturalny efekt i zadowolenie pacjentów. Mamy wieloletnie doświadczenie w powiększaniu i modelowaniu ust, wypełnianiu zmarszczek, volumetrii twarzy, regeneracji i biostymulacji skóry twarzy i dekoltu, niwelowaniu cieni i worków pod oczami oraz kuracji dla wypadających i osłabionych włosów.  Zajmujemy się szeroko rozumianym odmładzaniem jak również nieinwazyjną redukcją tkanki tłuszczowej.

Stomatologia dziecięca

Od lat troszczymy się o zdrowe uśmiechy naszych małych pacjentów. Dzięki stosowanym przez nas metodom leczenia oraz pozytywnym nastawieniu najmłodsi goście przekonują się do wizyt u stomatologa i z uśmiechem do nas wracają. Wykonujemy wizyty adaptacyjne, zabiegi profilaktyczne, kolorowe wypełnienia, leczenie z gazem rozweselającym oraz w znieczuleniu ogólnym. Zaufanie jakim nas obdarzyli rodzice i ich pociechy to dla nas największa nagroda:)

Kroplówki witaminowe

W ostatnich latach kroplówki witaminowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jak się okazuje nie są to zabiegi dostępne wyłącznie dla gwiazd. Dziś na ten luksus może pozwolić sobie niemal każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Poznajmy zatem bliżej kroplówki witaminowe. Dzięki ich wartościom odżywczym i regeneracyjnym, po prostu nie da się ich nie lubić.

Young Living – Aromaterapia

Aromatyczne właściwości roślin od wieków były wykorzystywane w celach leczniczych, terapeutycznych czy kosmetycznych. Aromaterapia nie tylko umili Państwu wizytę w naszym gabinecie, ale pomoże również odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki wyjątkowym zapachom olejków eterycznych firmy Young Living. Young  Living to ukojenie dla zmysłów, przywołujące uczucie spokoju i harmonii oraz znacząca poprawa samopoczucia psychicznego i fizycznego. 

Nasz personel

Nasza kadra to nie tylko lekarze, ale i dobrze dobrany personel medyczny oraz pomocniczy, który zaopiekuje się Tobą od momentu przestąpienia progu kliniki aż po jej opuszczenie. Dbamy o to, aby atmosfera panująca w naszej klinice sprawiła, że z przyjemnością  będziesz decydował się na kolejne zabiegi dla poprawy zdrowia i urody.

Joanna Michalik - Podworska

Stomatologia, ortodoncja i medycyna estetyczna

Dr. Olga

Olga Tomasik

lekarz dentysta

Paweł Stadnicki

lekarz dentysta

Aleksandra Zielinska-Kawka

lekarz dentysta

dr.Izabela

Izabela Biedka-Grochowina

lekarz dentysta

Mariola Chudy

asystentka stomatologiczna

Agnieszka Marciniak

asystentka stomatologiczna

Karolina Kieliszek

Higienistka

My na Instagramie:

Zaprszamy na nasze konto na Instagramie

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Pin It on Pinterest

Share This