Świętuj z nami urodziny gabinetu w Tarnowskich Górach

lip 7, 2016 | Aktualności

Właśnie mija rok od kiedy pomagamy pacjentom dbać o zęby w gabinecie w Tarnowskich Górach. Z tej okazji chcemy wszystkich zaprosić na tradycyjne świętowanie urodzin.

Zobaczmy się na miejscu

Zabawa potrwa przez cały poniedziałek, oczywiście w gabinecie w Tarnowskich Górach przy ul. Opolskiej 1. Głównym punktem programu będzie tort, ale nie tradycyjny. Specjalnie z myślą o zdrowiu Waszych zębów zamiast cukru w torcie zostanie użyty ksylitol. Jest to naturalny zamiennik, równie słodki, ale za to przeciwdziałający próchnicy.

Oprócz tego na miejscu będziemy rozdawać balony, próbki past i szczoteczki. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnego szampana, którym wspólnie z Wami chcielibyśmy wznieść toast za cały rok działalności na tarnogórskim rynku.

blueclinic_www_post_urodziny_1

Urodzinowe atrakcje również on-line

Z okazji urodzin na naszym fanpage’u trwa również konkurs zdjęciowy. Serdecznie zapraszamy do udziału, ponieważ do wygrania są atrakcyjne nagrody. Warunki, zasady i regulamin dostępny jest w naszej aplikacji https://click-apps.pl/redirect/click_competition?params=35043%3Bpl

Do świętowania w poniedziałek zapraszamy całe rodziny, czekamy na Was w gabinecie od godz. 13 do godz. 20. Nikogo nie może zabraknąć!

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This