Stomatologiczne promocje w Tarnowskich Górach

wrz 17, 2016 | Aktualności

Przyszły tydzień przebiegnie nam pod tytułem dwóch fantastycznych promocji. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, we wtorek będziecie mogli skorzystać w niższej cenie z zabiegów profilaktycznych: fluoryzacji oraz higienizacji.

W przyszłym tygodniu, 20 września w naszym oddziale w Tarnowskich Górach odbędzie się  specjalna promocja na fluoryzację i higienizację. Tylko w te dni fluoryzację wykonamy w promocyjnej cenie – 45 zł, natomiast za higienizację czyli usuwanie kamienia i osadu zapłacisz 125 zł. Zadbaj o swój uśmiech i zgłoś się we wtorek do nas.

Lakierowanie, inaczej fluoryzacja, może się odbywać zarówno na zębach mlecznych, jak i stałych. Polega na pokryciu lakierem, który zawiera fluor, oczyszczonej powierzchni zębów. Jego głównym zadaniem jest wzmocnienie zębów i uodpornienie ich na kwasy zawarte w naszej jamie ustnej, które powstają po posiłkach. Poza tym zatrzymuje on rozwój bakterii, co z kolei przekłada się na zahamowanie rozwoju próchnicy. W naszej klinice w Tarnowskich Górach zabieg ten kosztuje 90 zł, jednak 20 września będziecie mogli skorzystać z niego za jedyne 45 zł.

Promocja obejmuje również zabieg higienizacji, w której skład wchodzą skalling i piaskowanie. Usługa ta również będzie we wtorek wykonywana z 50-procentowym rabatem, czyli zapłacicie za niego jedyne 125 zł. Poprzez skalling usuwa się twarde złogi nazębne, które gromadzą się na koronach zębów. Dla najlepszych efektów używa się urządzeń ultradźwiękowych. Po zabiegu lakieruje się czyszczone powierzchnie, dzięki czemu zapobiega się ponownemu odkładaniu, a do tego daje przyjemne uczucie gładkich zębów. Natomiast piaskowanie pomaga usunąć osady miękkie i przebarwienia, które często spowodowane są piciem kawy, herbaty czy paleniem papierosów. Do zabiegu używa się piaskarek, które oczyszczają zęby wodą z proszkiem pod ciśnieniem. Idealne efekty daje połączenie obu zabiegów. W pakiecie we wtorek będą kosztować 125 zł.

Już dziś zachęcamy do zapisywania się na wizyty do gabinetu w Tarnowskich Górach, żeby skorzystać z promocji.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This