Stomatologia w Tarnowskich Górach – sprawdź naszą ofertę

mar 16, 2017 | Aktualności

Marzysz o pięknym, białym uśmiechu? A może szukasz odpowiedniego stomatologa dla swojego dziecka? W takim razie idealnie trafiłaś. Przeczytaj ten artykuł i zobacz, jakiego rodzaju usługi oferujemy Tobie i Twoim najbliższym.

Zachwyć świat idealnym uśmiechem. Pomoże Ci w tym stomatologia w Tarnowskich Górach

Lata upływają, a moda się zmienia. Jednak niezależnie od trendów i panujących stylów, piękne zęby zawsze pozostają w modzie. W końcu biały, olśniewający uśmiech to wizytówka każdego z nas. Dlatego warto zadbać o idealny uśmiech, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to stomatologia w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, a zarazem gwarantuje liczne sposoby, które pozwalają na likwidację wszelkich niedoskonałości. Jednym ze sposobów pozbycia się wad jest stomatologia estetyczna. Jej zadaniem jest dbanie o zdrowie zębów. W jej skład wchodzą takie zabiegi jak: wybielanie wszystkich zębów, odbudowa złamanych i zniszczonych koron zębów na ćwiekach lub korekty wad zgryzu oraz ich ustawień. Oczywiście, to są jedynie przykłady. Stomatologia estetyczna oferuje o wiele większy zakres usług.

Zadbaj o uśmiech od najmłodszych lat…

Walka o piękny oraz zdrowy uśmiech powinna się zacząć od najmłodszych lat. Z tego też powodu nie lekceważ tej kwestii i zadbaj o to, by Twoje dziecko odwiedzało dentystę. Jest to w szczególności ważne, ponieważ nie tylko uczysz w ten sposób swoją pociechę dbania o zęby, a ponadto pokazujesz mu, że wizyta u stomatologa nie jest straszna. W naszym gabinecie odbywają się wizyty adaptacyjne, a poza tym przeprowadzamy szereg zabiegów, takich jak: lakowanie bruzd zębów przedtrzonowych i trzonowych, czy lakierowanie lakierem fluorowym. Obydwa te zabiegi chronią dziecko przed próchnicą. Aby urozmaicić naszym najmłodszym pacjentom wizytę oraz zachęcić ich do odwiedzania naszych dentystów, w swojej ofercie specjalnie dla nich mamy przygotowane kolorowe wypełnienia. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakie kolory są do wyboru.

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów w Tarnowskich Górach i Bytomiu.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This