NucleoFill

kwi 12, 2022

Perfekcyjna regeneracja przeznaczona dla każdego rodzaju skóry

Innowacyjny preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry. Biostymulacja na bazie naturalnych polinukleotydów. NucleoFill to najnowsza technologia w walce o zatrzymanie lecących lat, naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawierająca polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy.

Czym jest NucleoFill?

NucleoFill to linia odmładzających i chroniących skórę produktów biostymulujących o wysokim poziomie lepkości, stworzonych na podstawie naturalnych polinukleotydów. Czysty żel, o wysokiej elastyczności, apirogenny, w pełni wchłanialny, przeznaczony do podania drogą iniekcji, czyli za pomocą igły lub kaniuli. Brak zawartości białek i cukrów w produkcie sprawia, że jest on bezpieczny dla alergików. NucleoFill uruchamia mechanizmy regeneracyjne na poziomie komórkowym, dając fantastyczne efekty zarówno pod względem stanu skóry – jej spoistości czy sprężystości – jak i poprawy jej wyglądu, kolorytu, faktury czy promienności. Sekret skuteczności, tak jak nowatorstwo tej formuły, kryje się w polinukleotydach, polimerach nukleotydów. Te ostatnie pełnią ważną funkcję podstawowego budulca kwasów nukleinowych (DNA i RNA), odgrywając zarazem istotną rolę w procesach metabolizmu i przekazywania sygnałów.

Głęboka biostymulacja skóry działająca na trzech poziomach:

Lifting – zawarte w preparacie polinukleotydy aktywują dwa typy receptorów błonowych na fibroblastach. RECEPTOR CD39, RECEPTOR CD40. Proces ten zapoczątkowuje wytwarzanie kolagenu typu I oraz elastyny, jak i również pobudza aktywność fibroblastów znajdujących się w fazie spoczynku. W konsekwencji dochodzi do silnego oraz specyficznego działania liftingująco rewitalizującym niezależnie od rodzaju skóry. Aktywne metabolity gwarantują długotrwały efekt.

Działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników, które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, czy za duży wysiłek fizyczny. Polimeryczne makrocząsteczki są zdolne do natychmiastowego działania „zmiatającego” wolne rodniki. Odbywa się to poprzez wychwytywanie wolnych rodników przez pierścienie aromatyczne. Aktywne metabolity wiążą wolne rodniki (Postępująca degradacja enzymatyczna cząsteczek polinukleotydowych w środowisku zewnątrzkomórkowym).

Nawilżenie – polinukleotydy pozostające w macierzy pozakomórkowej (ECM) wiążą wodę, co zapewnią długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry.

NucleoFILL występuje w dwóch rodzajach: 

– Medium – zawiera 1,5ml 2% polinukleotydu

– Strong – zawiera 1,5ml 2,5% polinukleotydu

Nucleofill jest świetny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności skóry i objawy starzenia, a skóra pozbawiona jest blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry, na twarz, szyję lub inne okolice ciała. Zabieg jest Idealny w czasie letnim, lecz można go również wykonywać podczas każdej pory roku.

Wskazania do zabiegu:

-skóra niedotleniona

-skóra odwodniona

-skóra narażona na stres oksydacyjny

Inne wskazania: 

-rozstępy

-blizny

Nucleofill na okolice oczu

Okolice oczu to bardzo delikatny obszar skóry – miejsce to jest ciągle narażone na negatywny wpływ środowiska oraz ruchy mimiczne twarzy. Skóra w tym miejscu jest cieńsza, dlatego też okolica ta jest narażona na szybsze starzenie.

Produkt nuclefill przeznaczony do okolic oczu działa w następujących obszarach:

– Naskórek i skóra właściwa

– Naczynia

– Tkanka podskórna

Efekty na poziomie naskórka i skóry właściwej:

– Efekt nawilżający trójwymiarowo w tkance

– Długoterminowe działanie przeciwutleniające

– Działanie pobudzające na poziomie fibroblastów — zwiększona produkcja kolagenu typu I

Efekty działania na naczynia:

– Zwiększone unaczynienie i przepływ krwi

– Stymulacja receptorów A2 zmniejsza możliwości wystąpienia obrzęków

Efekty działania na tkankę podskórną:

– Polinukleotydy powodują poprawę i zmniejszenie ubytku tkanki tłuszczowej

Nucleofill Soft Plus to pierwszy produkt złożony z fragmentów łańcuchów polinukleotydowych o niskiej masie cząsteczkowej stworzony z myślą o szczególnie delikatnych obszarach, takich jak okolica oczu. Silny efekt liftingujący — uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry.

Wskazania do zabiegu:

– cienie pod oczami

– zmarszczki mimiczne wokół oczu

– poprawa struktury naskórka

– przed i po zabiegach chirurgicznych (blefaroplastyka)

– zagęszczenie skóry właściwej

Skóra głowy i włosy

Zabieg z zastosowaniem polinukleotydów Nucleofill, polega na podaniu do skóry głowy za pomocą iniekcji biostymulatorów w postaci polinukleotydów pochodzenia naturalnego, które:

– Zmniejszają powinowactwo receptorów androgenowych do androgenów, dzięki czemu przeciwdziałają łysieniu androgenowemu

– Zwiększają aktywność enzymu aromatazy, który przekształca androgeny w estrogeny, dzięki czemu również przeciwdziałają łysieniu androgenowemu

– Znacznie poprawiają ukrwienie skóry głowy

– Wykazują działanie antyrodnikowe

– Nawilżają skórę głowy wiążąc w niej wodę

Polinukleotydy zostały przebadane, pod kątem skuteczności ich działania, w leczeniu łysienia androgenowego, oraz przeciw wypadaniu włosów o różnym podłożu.

Wskazania do zabiegu:

– Początkowe stadium łysienia

– Łysienie androgenowe

– Leczenie przed i pooperacyjne (przeszczep)

– Przerzedzenie brwi

– Przerzedzenie brody

– Przerzedzenie poporodowe

Jak przebiega zabieg Nucleofill?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Zabieg należy do grupy zabiegów lunchowych, nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony Klienta. Sam zabieg jest szybki i bezbolesny — po zastosowaniu znieczulenia, specjalista podaje preparat za pomocą iniekcji. Zastosowana jest technika '5 iniekcji’ lub głęboka mezoterapia. Jeżeli jest wykonywany zabieg na skórę głowy, przed zabiegiem wykonywane jest badanie skóry głowy trichoskopem. Zabiegi Nucleofill przeciw wypadaniu włosów można łączyć z zabiegami osocza na skórę głowy, mezoterapii igłowej skóry głowy oraz zabiegiem karboksyterapii skóry głowy co zwiększa efektywność zastosowanej kuracji.

Technika 5 punktów: Igła jest wprowadzana prostopadle do skóry, głęboko w skórze właściwej. Po 0,1-,03 ml na punkt. Punkty są bezpieczne, małe prawdopodobieństwo obecności naczyń krwionośnych i nerwów. Silne utkanie limfatyczne ułatwia rozprzestrzenianie się produktu w tych obszarach i wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry. 1.2 cm w dół od kąta zewnętrznego szpary powiekowej na linii łączącej z kątem żuchwy 2.1cm bocznie od skrzydełka nosa 3.1 cm przyśrodkowa od chrząstki ucha4. 2 cm w dół I 1 cm przyśrodkowa od linii nakreślonej od kąta zewnętrznego czerwieni wargowej w dół5. 1,5 cm przyśrodkowa i w górę od kąta szczęki.

Technika liniowa: Głębokie podawanie kaniulą (25G/22G).

Technika liniowa wsteczna: Po 0,1-0,2 ml na przejście.

Technika Multi-iniekcji: Po 0,1-0,2 ml na punkt.

Rekomendowana liczba zabiegów:

Dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów wykonywana co 2 – 4 tygodnie.

W odróżnieniu od innych preparatów NucleoFill odmładza, ale nie zmienia rysów twarzy. Dedykowany jest więc osobom, które chcą uzyskać długotrwały efekt naturalnego liftingu twarzy, bez zmiany linii twarzy, na podstawie naturalnych rozwiązań medycznych. To jednak nie koniec jego zalet. Zabieg jest szybki, bezbolesny a przede wszystkim bezpieczny, również dla alergików. Po zabiegu nie jest potrzebny okres rekonwalescencji. Zabieg Nucleofill nie wyłącza z codziennych aktywności.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić w miejscach wkłucia niewielki obrzęk lub delikatne siniaki, a pod skórą mogą utrzymywać się wyczuwalne depozyty preparatu, które powinny wchłonąć się w najpóźniej po 7 dniach od zabiegu.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This