Hydrolift-Nici hialuronowe

kwi 12, 2022

Nici hialuronowe to rewolucyjny  sposób wprowadzania dotychczas stosowanego kwasu hialuronowego. Wypełniacz wprowadza się w skórę w ściśle określonych miejscach, podobnie jak złote nici, co powoduje zmniejszenie opadania skóry i modeluje rysy całej twarzy. Tym sposobem podnosi się brwi i liftuje górną powiekę , podnosi opadające policzki i owal twarzy, zmniejsza się głębokość bruzd nosowych i zmarszczek marionetki. W czasie jednego zabiegu, można uzyskać poprawę wyglądu całej twarzy!

Wszczepienie nici hialuronowych to zabieg całkowicie nieinwazyjny. Wprowadzany mikrokaniulą preparat zawiera środki, które niwelują  ból. Cały zabieg trwa ok. 20 – 30 minut.  Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu: policzki wypełniają się, owal twarzy podnosi się i ujędrnia. Umiejętnie wykonany zabieg ma dwukierunkowe działanie-prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża, ujędrnia i rewitalizuje skórę

Za pomocą procedury można:
  • wyszczuplić owal twarzy,
  • zaokrąglić policzki,
  • unieść kąciki ust,
  • unieść kąciki oczu,
  • unieść kąciki brwi.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które zanikają po kilku godzinach.

Na kilka dni przed zabiegiem zaleca się odstawić aspirynę i podobne leki przeciwzapalne.

Ryzyko zabiegu

Zabieg jest niezwykle bezpieczny. Kwas hialuronowy jest substancją biokompatybilną i biodegradowalną, która naturalnie występuje w naszej skórze, i której ubywa wraz z wiekiem. Po zabiegu widoczny jest niewielki rumień i obrzęk w miejscu wejścia kaniuli. Objaw ustępuje w ciągu kilku dni. Bezpośrednio po zabiegu możemy nałożyć makijaż i wrócić do pracy.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This