Happy Lift

kwi 12, 2022

Happy Lift to rewolucyjny sposób  implantacji wytworzonych z kwasu mlekowego całkowicie rozpuszczalnych nici. Wyposażone są  w mikroskopijne haczyki z kwasu polimlekowego, dzięki którym mocują się samoistnie w tkance skóry.  (Są one modyfikacją  rozpuszczalnych nici chirurgicznych)

Happy Lift wprowadza się w skórę w ściśle określonych miejscach, podobnie jak złote nici, co powoduje zmniejszenie opadania skóry i modeluje rysy całej twarzy. Tym sposobem podnosimy brwi i liftujemy górną powiekę , podnosimy opadające policzki i owal twarzy, zmniejszamy głębokość bruzd nosowych i zmarszczek marionetki. W czasie jednego zabiegu, uzyskujemy poprawę wyglądu całej twarzy!

Happy Lift to skuteczna metoda na odzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy. Zabieg nie jest inwazyjny, ponieważ technika jego wykonania nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego ani skalpela. Ponadto, efekty są natychmiastowe i długotrwałe. Happy Lift jest uważany za najbardziej naturalną alternatywę do zabiegu liftingu twarzy.

Po implantacji, nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla opadającej i zwiotczałej skóry. Nici całkowicie się wchłaniają po około 2 latach, więc żadne ciała obce nie pozostają w ciele człowieka.

Happy Lift jest uważany za szybki lifting twarzy, który nie wymaga użycia inwazyjnych metod operacyjnych.

Może on być stosowany do przeprowadzania liftingu:
  • obwisłych policzków
  • obwisłej skóry w okolicy żuchwy
  • obwisłej skóry na szyi
  • opadającego czoła i brwi

Stosuje się go również u osób, które:

  • utraciły podskórny tłuszcz na twarzy
  • utraciły dawną objętość twarzy
  • utraciły młodzieńczą pełność policzków
  • mają obwisłą skórę wokół oczu
  • mają opadające powieki
  • utraciły ładny kontur twarzy
 Happy Lift™ – przebieg zabiegu i jak to działa

Procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Trwa od 15-30 minut. Nici są wprowadzane poprzez cienką igłę, wydawałoby się, że są one wstrzykiwane pod skórę. Gdy nici są umieszczone w odpowiednim miejscu, to na około nich tworzą się struktury podtrzymujące skórę. Później dochodzi do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które tworzą naturalne rusztowanie dla opadającej skóry. Dzięki tym, naturalnie występującym w organizmie człowieka składnikom, efekty zabiegu są długotrwałe. Nici, bowiem determinują powstanie nowych, trwałych struktur kolagenowych w skórze.

Kto jest dobrym kandydatem do zabiegu?

Zabieg jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu. Chcą podciągnąć opadające warstwy skóry oraz poprawić jej kondycję. Zabieg przynosi spektakularne efekty, nie prowadzi do pozostawienia widocznych śladów na skórze osoby jemu poddawanej.

Rekonwalescencja po zabiegu

Na  twarzy osoby poddanej zabiegowi może pojawić się obrzęk i delikatna opuchlizna. Jednak wszelkie skutki uboczne powinny zaniknąć po około

24 godzinach. Po zabiegu zaleca się nie dotykanie miejsc implantacji nici oraz nie wykonywanie nadmiernych ruchów mimicznych, przez około 3-4 dni. W tym okresie nie powinno się również stosować zbyt mocnego makijażu  lub intensywnie wcierać kremów. Dla zmniejszenia wysiłku żuchwy i całej twarzy, poleca się spożywanie pokarmów płynnych lub bardzo miękkich. Do normalnych nawyków życiowych można powrócić po około 15 dniach, a do intensywnego wysiłku fizycznego po około 35 dniach.

Happy Lift ™ – orientacyjny koszt zabiegu

orientacyjny koszt zabiegu Happy Lift™ waha się w granicach 6 000 – 9 000 PLN
(cena zabiegu jest zazwyczaj ustalana na konsultacji z lekarzem chirurgiem)

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This