Profesjonalne czyszczenie zębów w promocyjnej cenie!

sty 17, 2019 | Aktualności

Serdecznie zapraszamy do Blue Klinik na zabiegi profilaktyczne.

W naszym gabinecie w Bytomiu 2 lutego będzie będzie możliwość wykonania skalingu, piaskowania oraz fluoryzacji zębów w wyjątkowej cenie aż 50% taniej! Profesjonalne czyszczenie zębów jest usługą obejmującą trzy zabiegi wykonywane na tej samej wizycie.

Skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego za pomocą skalera ultradźwiękowego, piaskowanie zębów oraz lakierowanie zabezpieczające przed próchnicą. Skaling to zabieg polegający na usunięciu twardych złogów nazębnych, potocznie zwanych kamieniem nazębnym.

Piaskowanie zębów to usuwanie osadu za pomocą piaskarki stomatologicznej. Zabieg polega na usunięciu z powierzchni zębów osadu i powierzchniowych przebarwień przy wykorzystaniu strumienia specjalnego piasku stomatologicznego pod dużym ciśnieniem. Piaskowanie zębów usuwa osad również z trudno dostępnych miejscach dzięki temu również nasze zęby stają się jaśniejsze. Oba powyższe zabiegi uzupełniają się wzajemnie, dlatego najczęściej wykonuje się razem na jednej wizycie.

Fluoryzacja jest zabiegiem profilaktycznym mającym na celu wzmocnienie szkliwa zębów i zwiększenie jego odporności na próchnicę. Im więcej fluoru jest wbudowanego w strukturę szkliwa, tym bardziej jest ono odporne na demineralizację pod wpływem kwasów produkowanych przez bakterie próchnicowe. Zabieg fluoryzacji najkorzystniej jest przeprowadzać po gruntownym profesjonalnym wyczyszczeniu zębów (zabiegi skalingu i piaskowania zębów). Wtedy jego efektywność jest maksymalna. Zabieg zalecany jest zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This