Już nie musisz bać się dentysty

Aktualności

Niejedna osoba odczuwa strach przed zabiegami dentystycznymi, dlatego omija gabinety szerokim łukiem. Wiadomo, jedni znoszą lepiej wizyty stomatologiczne, dla drugich może być to ogromna trauma. I właśnie z myślą o tej drugiej grupie przygotowaliśmy specjalną usługę, jaką jest zabieg pod narkozą.

Jak to działa?

W zabiegu stomatologicznym pod narkozą bierze udział dwóch lekarzy: dentysta oraz anestezjolog. Ten pierwszy wykonuje główny zabieg, lecząc uzębienie, natomiast ten drugi dba o to, żeby wszystko odbyło się bez komplikacji, a pacjent na koniec bez problemu się wybudził. Zapadanie w sen sprawia, że przez cały czas trwania zabiegu nic nie odczuwamy, nie musimy się więc w żadnym stopniu obawiać bólu czy nieprzyjemności.

Dla kogo jest dedykowana usługa?

Przede wszystkim zabiegi pod narkozą dedykowane są wszystkim pacjentom, którzy z jakiegoś powodu obawiają się wizyt u dentysty. Dzięki znieczuleniu ogólnemu podczas całego zabiegu będą oni spać i niczego nie poczują. Oprócz tego to idealny sposób na to, żeby leczyć zęby dzieci, aby nie wywoływać w nich strachu przed dentystą. Szczególnie jeśli chodzi o najmłodszych, którzy z oczywistych powodów nie wysiedzą długo na fotelu dentystycznym.

Co trzeba zrobić?

W przypadku, gdy chcemy skorzystać z usługi zabiegów w znieczuleniu ogólnym, musimy zapisać się na konsultację dentystyczną. W jej czasie, razem ze stomatologiem, opracowywany jest plan leczenia. Omawiane są wszystkie szczegóły, a także odbywa się konsultacja z anestezjologiem, który na podstawie wywiadu i badania ustala czy nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby zabieg mógł się odbyć. W razie pozytywnej opinii pozostaje już tylko umówić się na termin zabiegu.

Już dziś zapraszamy na wizyty konsultacyjne do Bytomia i Tarnowskich Gór. Zabiegi pod narkozą wykonywane są natomiast w gabinecie w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do skorzystania.

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This