Już nie musisz bać się dentysty

wrz 29, 2016 | Aktualności

Niejedna osoba odczuwa strach przed zabiegami dentystycznymi, dlatego omija gabinety szerokim łukiem. Wiadomo, jedni znoszą lepiej wizyty stomatologiczne, dla drugich może być to ogromna trauma. I właśnie z myślą o tej drugiej grupie przygotowaliśmy specjalną usługę, jaką jest zabieg pod narkozą.

Jak to działa?

W zabiegu stomatologicznym pod narkozą bierze udział dwóch lekarzy: dentysta oraz anestezjolog. Ten pierwszy wykonuje główny zabieg, lecząc uzębienie, natomiast ten drugi dba o to, żeby wszystko odbyło się bez komplikacji, a pacjent na koniec bez problemu się wybudził. Zapadanie w sen sprawia, że przez cały czas trwania zabiegu nic nie odczuwamy, nie musimy się więc w żadnym stopniu obawiać bólu czy nieprzyjemności.

Dla kogo jest dedykowana usługa?

Przede wszystkim zabiegi pod narkozą dedykowane są wszystkim pacjentom, którzy z jakiegoś powodu obawiają się wizyt u dentysty. Dzięki znieczuleniu ogólnemu podczas całego zabiegu będą oni spać i niczego nie poczują. Oprócz tego to idealny sposób na to, żeby leczyć zęby dzieci, aby nie wywoływać w nich strachu przed dentystą. Szczególnie jeśli chodzi o najmłodszych, którzy z oczywistych powodów nie wysiedzą długo na fotelu dentystycznym.

Co trzeba zrobić?

W przypadku, gdy chcemy skorzystać z usługi zabiegów w znieczuleniu ogólnym, musimy zapisać się na konsultację dentystyczną. W jej czasie, razem ze stomatologiem, opracowywany jest plan leczenia. Omawiane są wszystkie szczegóły, a także odbywa się konsultacja z anestezjologiem, który na podstawie wywiadu i badania ustala czy nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby zabieg mógł się odbyć. W razie pozytywnej opinii pozostaje już tylko umówić się na termin zabiegu.

Już dziś zapraszamy na wizyty konsultacyjne do Bytomia i Tarnowskich Gór. Zabiegi pod narkozą wykonywane są natomiast w gabinecie w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do skorzystania.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This