Na czym polega nieoperacyjna korekta nosa?

lut 12, 2018 | Aktualności

Nie jesteś zadowolona/y z garbku na nosie? A może przeszkadza Ci zbyt wąski lub mały nos? Teraz, dzięki nieoperacyjnej korekcie nosa, możesz wyeliminować te niedoskonałości. Współczesna medycyna estetyczna pozwala na skorygowanie mankamentów urody za pomocą kwasu hialuronowego – substancji, która naturalnie występuje w naszym organizmie.

Przeczytaj ten artykuł  i sprawdź, na czym polega nieoperacyjna korekta nosa z użyciem kwasu hialuronowego.

Wyeliminuj drobne mankamenty nosa!

Dla części osób nieidealne proporcje nosa lub mankamenty, takie jak garbek lub krótki czubek nosa, są powodem do wstydu. To właśnie te niedoskonałości potrafią sprawić, że czujemy dyskomfort i mamy kompleksy. Na szczęście, nie musisz już martwić się kompleksami, teraz w prosty sposób możesz je wyeliminować. Pozwoli Ci na to nieoperacyjna korekta nosa z użyciem kwasu hialuronowego.

Za pomocą tego drobnego zabiegu możesz poprawić:

  • Za mały nos,
  • Nieproporcjonalny czubek nosa,
  • Za bardzo uniesiony nos,
  • Brak wykształconego mostka między trzonem a czubkiem nosa,
  • Garbek lub skrzywienie nosa po złamaniu.

Na czym polega nieoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym?

Nieoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym to krótki, małoinwazyjny zabieg, który daje natychmiastowe efekty. Polega on na wstrzyknięciu w wybrany obszar nosa preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Sam kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Efekty użycia kwasu hialuronowego utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Korygowanie nosa za pomocą kwasu hialuronowego trwa około 30-60 minut. Zabieg rozpoczyna się od znieczulenia obszaru nosa, w który będzie wstrzykiwany preparat. W tym celu używa się znieczulenia miejscowego lub specjalnego kremu. Następnym krokiem jest wykonanie nakłuć. Jeśli chodzi o modelowanie nosa, to lekarz decyduje, które miejsca warto wypełnić. Z kolei przy korekcie garbu nosa kwas wstrzykuje się w aż 3 miejscach: przed i za garbem.

Jeśli chodzi o nieoperacyjną korektę nosa jest to zabieg, który nie wymaga rekonwalescencji. Plusem zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego jest też to, że substancja ulega stopniowej biodegradacji, dzięki czemu zostaje naturalnie wchłonięta do organizmu.

 

 

 

 

 

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This