Invisalign w Blue Klinik– proste zęby bez noszenia aparatu ortodontycznego

paź 19, 2016 | Aktualności

Chcesz, by twoje zęby były olśniewające, ale wstydzisz się nosić tradycyjnego aparatu ortodontycznego? Jeśli tak, postaw na Invisalign i dyskretnie skoryguj swój uśmiech. Dowiedz się, jak to działa i umów na wizytę do BlueKlinik.

Czym jest Invisalign?

Invisalign składa się z kompletu przezroczystych i wymiennych alignerów wykonywanych na specjalne zamówienie. Zaletą systemu jest to, że jest on praktycznie niewidoczny. W tradycyjnym aparacie ortodontycznym codzienna higiena jamy ustnej jest znacznie utrudniona. Alignery Invisalign można bardzo łatwo ściągnąć, co ułatwia dokładne szczotkowanie zębów. Ponadto są one są wygodne w noszeniu. Wymienia się je co dwa tygodnie, by zęby stopniowo nachodziły na właściwe miejsce.

art_invisalign_small

Wszystko pod kontrolą

Dzięki wykorzystaniu systemu 3D , Invisalign pozwala na zobaczenie efektów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Jak wygląda proces korekcji? W pierwszej kolejności lekarz wykonuje wycisk twoich zębów, by sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zastosowania systemu Invisalign. Następnie opracowuje szczegółowy plan leczenia za pomocą programu ClinCheck. Dzięki niemu można na bieżąco monitorować zmiany w trakcie leczenia. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencje ruchów zębów. Czas potrzebny na korekcję zębów jest zależny od danego przypadku. Średnio należy jednak przyjąć około 18 miesięcy.

Dlaczego Invisalign?

Invasilign to innowacyjna i bardzo precyzyjna  metoda prostowania zębów. Alignery Invisalign są praktycznie niewidoczne. W porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi nie mają drutów czy  zamków. Ponadto zastosowanie alignerów pozwala na skrócenie leczenia o około 30 proc. w stosunku do standardowych metod. Z Invisalign skorzystało już blisko 3 mln pacjentów na całym świecie.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This