Bez strachu i bólu – zabiegi pod narkozą wykonywane także w naszym gabinecie w Bytomiu

mar 23, 2017 | Aktualności

Wiele osób odczuwa strach przed wizytą u stomatologa, ponieważ obawiają się oni bólu. Wychodząc naprzeciw naszym pacjentom, wprowadziliśmy leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, czyli narkozą, do naszego gabinetu również w Bytomiu.

Zabiegi pod narkozą to rozwiązanie, dzięki któremu osoby, które odczuwają paniczny strach przed wizytą u dentysty, mogą zadbać o swoje uzębienie. Jest to również najlepsze wyjście w przypadku małych dzieci, które z powodu swojego wieku nie mogą współpracować z lekarzem, a interwencja stomatologiczna w ich przypadku jest konieczna. W ten sposób stomatolog może wyleczyć zęby młodego pacjenta, nie zniechęcając go jednocześnie do przyszłych wizyt w gabinecie.

W BlueKlinik dbamy nie tylko o uzębienie naszych pacjentów, ale też o ich komfort i dobre samopoczucie. Z tego też powodu wprowadziliśmy zabiegi pod narkozą do naszego gabinetu w Bytomiu. Do tej pory ta usługa była jedynie dostępna w Tarnowskich Górach, a teraz także pacjenci z Bytomia mogą bez strachu i obawy przed bólem odwiedzać nasz gabinet.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi pod narkozą do Bytomia i Tarnowskich Gór.

Opinie o Nas

Tak oceniają Nas pacjenci

Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży:

Croma Logo

Zarejestruj wizytę

Zadzwoń: +48 792 079 900

ul. Dworcowa 11/2, 41-902 Bytom

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00-20:00

Rejestracja online

Całą dobę 7 dni w tygodniu

Pin It on Pinterest

Share This